6.9. - 18.9. 2020 adaptační kurz 6.B 

Ve středu 16.9. 2020 navštívilo 19 žáků golfový tréninkový areál v Kostelci na Hané, kde se seznámili se základními dovednostmi tohoto krásného sportu. Za teplého počasí si vyzkoušeli odpaly, patování i čiping a také si zahráli turnaj na body. Jedno ze stanovišť organizoval předseda golfového klubu pan Vrbický a na druhé dohlížela manažerka golfového areálu paní Vrbická. Tréninkový tým posíllili oba tělocvikáři, kteří byli nápomocni všem žákům svými radami. 

Od čtvrtka 17.9.2020 se žáci přesunuli do kempu Žralok v Plumlově. Během dopoledne absolvovali různá ústní cvičení a sezení se školní psycholožkou Mgr.S.Blahovou. Zahráli si minigolf v Mostkovicích, kam došli pěšky kolem Plumlovské přehrady. Odpoledne si vyslechli informace k lukostřelbě v blízkosti kempu a vyzkoušeli si ji v praxi. Večer následovala stezka odvahy a opékání špekáčků s večerem plným písní při kytaře.

V pátek 18.9. 2020 byly přichystány různé hry družstev v netradičních disciplínách. Využili jsme i obří nafukovací trampolíny v kempu Žralok. Vše jsme završili vybíjenou smíšených družstev. Celá akce se nám velmi pěkně vydařila.

Vypracoval Mgr. Leoš Faltýnek

 

Copyright © Škola Dr. Horáka, Prostějov | Prohlášení o přístupnosti