Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva

Kvůli nepřízni počasí během celého týdne se ve čtvrtek 21.9. konalo okresní finále v atletickém čtyřboji pro obě dvě kategorie žáků, tedy pro mladší i starší. Program byl velmi nabytý, jelikož se na jednotlivých disciplínách (60m, skok daleký/skok vysoký, hod míčkem/vrh koulí, 600m/800m/1000m) střídali družstva mladších a starších děvčat a mladších a starších chlapců. Ale naši žáci se s nepříznivými podmínkami počasí, silný vítr a zima, poprali velmi statečně. V kategorii mladších žákyň děvčata obsadila celkové 2.místo, přitom nejlepší z našich Aneta Kytlicová měla patý nejlepší výkon ze všech. Sestava: Grumlíková Edita, Kyticová Aneta, Nováková Natálie, Vránová Nikol, Spáčilová Markéta. V kategorii mladších žáků se chlapci umístili také na 2.místě a Honza Žvátora byl dokonce druhým nejlepším atletem ze všech zúčastněných chlapců. Sestava: Žvátora Jan, Pilný David, Vojkůvka Petr, Halouzka Ondřej, Nováček Radim. Družstvo děvčat z kategorie starších žákyň obsadily již postupové 2.místo a mají možnost startovat na krajském finále. V konkurenci všech děvčat nejlépe dopadla Kačka Keříková, která byla na šestém místě. Sestava: Nováková Tereza, Keříková Kateřina, Svozilová Simona, Němčíková Kristýna, Neubauerová Klára. Družstvo starších hochů obsadilo v kategorii staršího žactva 3.místo a Kuba Schneider se v celkovém pořadí jednotlivců umístil na třetím místě. Sestava: Sekanina Štěpán, Učeň Vít, Schneider Jakub, Konečný Adam, Elsner Stanislav.

Žákům gratulujeme k výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.