O pohár CMG

Dne 20. 3. družstvo plavců reprezentovalo ZŠ Dr. Horáka na závodech O pohár CMG. Nejlépe si vedl Víťa Učeň z 9.B, který skončil na 2. a 3. místě v disciplínách 100 polohový závod a 50 m motýlkem, Matěj Burian ze 7.A na 50 metrů prsa. Oba tak získali pro naši školu nejvíce bodů. Další 4. a 5. umístění přidala děvčata, Klára Malanová a Nikol Šindlerová z 9.A a chlapci David Olmr z 9.B a Jan Černý z 6.A. Závodů se dále zúčastnili David Muzikant ze třídy 8.B, Madlen Maková a Ester Altmanová, obě z 6.A. Ve štafetě poté naši plavci vyzvali další základní školy a nižší stupně gymnázií. Zde vyplavali 2. místo a další porci bodů do celkového pořadí škol. Ve výsledných tabulkách tak skončila naše škola na 5. místě s počtem 95 bodů pouze o jeden bod za MŠ a ZŠ Jana Železného.