Sdělení školní psycholožky

Vážení rodiče, zákonní zástupci a přátelé školy,

     Jmenuji se Iveta Křepelová a ráda bych se vám krátce představila. Od ledna 2022 jsem nastoupila na ZŠ dr. Horáka Prostějov jako školní psycholog.  Jsem absolvent jednooborové psychologie na FF UP Olomouc od roku 1995, praxi mám 22 let ve zdravotnictví (Vojenská nemocnice Olomouc a Ambulance psychiatrie a psychologie MUDr. Juraje Rektora Přerov). Nyní jsem 6. rok ve školství jako školní psycholog, lektor České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání a Národního pedagogického institutu. Současně pracuji jako terapeut kognitivně-behaviorální a rodinné systemické terapie.

Na zdejší základní škole budu osobně k dispozici:

leden 2022 ve dnech: čtvrtek   7:30 - 14:00, pátek 7:30 - 13:00

od února 2022 ve dnech: úterý 7:30 - 14:00, pátek 7:30 - 13:00

Mimo tyto dny mne můžete kontaktovat na mailu: krepelovai.zshor@centrum.cz nebo na telefonním čísle +420 608 617 662.

Kdo se na mě může obrátit:


Žáci - když ti někdo ubližuje; necítíš se dobře; cítíš se pod tlakem; když jsi ve stresu; potřebuješ řešit jakýkoli problém; potřebuješ vyslechnout; někdo ubližuje někomu jinému; když máš problémy s učením nebo soustředěním; když se chceš odreagovat...

Rodiče - při obtížích s učením dítěte; konzultace při výchovných problémech; konzultace v případě složité rodinné situace; konzultace při přestupu žáka na jinou školu apod.

Pedagogičtí pracovníci - konzultace při obtížích; konzultace didaktického přístupu a přístupu k žákům; konzultace k jednotlivým žákům; konzultace k třídním kolektivům; uspořádání besed na různá témata atd.

SAMOZŘEJMĚ SE MŮŽETE OBRÁTIT V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV TĚŽKOSTÍ V MOMENTÁLNÍ SITUACI A KORONAVIRU!

Těším se na spolupráci s vámi

Mgr. Iveta Křepelová, školní psycholog

Copyright © Škola Dr. Horáka, Prostějov | Prohlášení o přístupnosti